+90 212 674 86 70

 

MİSYONUMUZ

Çağdaş, altyapısı ve nitelikli personeli ile teknolojiyi yakından takip eden , koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, tüketici haklarına saygılı, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı kaliteli ve üstün hizmet sunmaktır. Bu bağlamda yurt içinde ve yurt dışında her türlü yangın söndürme cihazları ve itfaiye malzemeleri imal etmek, alımı, satımı, ithalatını ve ihracatını yapmaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli üretim ve hizmet sunmak yolunda sürekli iyileştirmelerle kendini ve üretim teknolojisini yenileyen , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , çalışanlarının ve tedarikçilerinin memnuniyetine ve geliştirilmesine değer veren bir kuruluş olmaktır.

POLİTİKAMIZ

Müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratmak ve bu doğrultuda Yangın Söndürücü Ekipmanlarının üretimini, satışını ve bakımını yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak hedefimizdir.

Birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uymak koşuluyla, Genel Müdürümüzün gözetim ve denetimi altında uluslararası kabul gören üretim ve pazarlama şartlarına uygun alt yapı ve teknoloji kullanarak üretim yapmak temel amacımızdır.

ISO 9001:2015 standardına inanan yönetimin idaresi altında, tedarikçilerimizle iş birliği içinde olarak ve çalışanlarımızın memnuniyeti ve geliştirilmesinin ilk sıralarda olması gerektiği bilinciyle, proses bazlı olarak kurulan ve bu proseslerin etkileşimi ile hayat bulan; bu prosesleri gerekli verileri toplayıp, izleyip, ölçebilen ve gerekli kararları vererek kalite yönetim sistemimizin devamlılığını sağlamak ve sürekli iyileştirmelerle geliştirerek gerçeklere dayalı karar vermenin sağlanması ve bu politikanın kuruluş içerisinde her kademede çalışanımızın öğrenmesi için gerekli önlemlerin alınması tüm Köse Ltd. çalışanlarının hedef ve sorumluluğudur.

 

 

Genel Müdür

06.06.2018

Köse Yangın Merkez

Hekimsuyu Cad. 547 Sk. No: 10 Küçükköy / İSTANBUL

Tel: +90 212 674 86 70

Tel: +90 212 613 27 54

Fax: +90 212 613 79 63

Fax: +90 212 477 20 92

e - Mail

info@kose.com.tr

Sosyal Paylaşım

WhatsApp dan yaz!
Köse Yangına Git